Piękne usta bez botoksu

Nie ma chyba kobiety, która nie marzy o pięknych, pełnych ustach, którymi może obdarzać pocałunkami ukochaną osobę. Nie każdy jednak został obdarzony przez matkę naturę pełnymi wargami. Czasem trzeba się wspomóc różnymi metodami, które optycznie powiększają usta.

Jak dobrze zająć się ustami

Skóra twarzy jest bardzo delikatna. Dbamy więc o nią, troszczymy się oraz stosujemy drogie kremy i inne produkty umożliwiające poranną oraz wieczorną toaletę. Często jednak w trakcie pielęgnacji zapominamy i ustach, które również wymagają oraz potrzebują naprawdę wiele. Dawniej do ich nawilżenia oraz regeneracji używano miodu, a z kolei kryształki cukru sprawowały się idealnie jako peeling. W dzisiejszych czasach zadanie jest ułatwione, gdyż wystarczy udać się do drogerii i nabyć odpowiednie kosmetyki, które wykonają całą robotę za nas. Lips up to produkt, który jako pierwszy powinien trafić do domowej toaletki. Jego zadanie polega na powiększaniu objętości warg, dzięki czemu uzyskujemy pełniejszy uśmiech bez konieczności udawania się pod igły. W trakcie aplikacji lips up nie ma miejsca ingerencja w organizm, dzięki czemu nie wiąże się to z jakimkolwiek bólem czy dyskomfortem. Efekty widoczne są gołym okiem i nie potrzeba na nie długo czekać, a co najważniejsze utrzymują się przez dłuższy czas. Regularna aplikacja i właściwa higiena sprawi, że piękna usta będą robiły wrażenie na wszystkich wokół.

O usta należy starać się przez cały rok. Konieczna jest więc ich ochrona w trakcie sezonu letniego. Należy nakładać na nie specjalny balsam zawierający filtry UV, które sprawiają, że ich wygląd nie pogarsza się na skutek negatywnego działania promieni słonecznych. Warto stosować także peeling do ust, który można nabyć niemalże w każdym sklepie, albo przygotować w zaciszu własnego domu. Bardzo ważne jest także regularne nawilżanie warg. Używa się do tego pomadek w sztyfcie, kremów, wazeliny oraz innych specyfików, które sprawiają, że mija świąd oraz pieczenie, a popękane oraz spierzchnięte usta nie psują wyglądu.

Dbanie o usta nie wymaga wiele czasu oraz nie jest kosztowne, jednakże wargi tak samo jak każda inna partia ciała potrzebuje uwagi. Lips up doskonale wypełni usta, dobrej jakości balsam zadba o nawilżenie, a z kolei peeling wygładzi oraz sprawi, że wszystkie kosmetyki będą wchłaniać się bez problemów. Przekonaj się jak zyska na tym również Twój wygląd.